16.7 C
Pec
E premte, 12 Gusht, 2022

Edhe dy ditë deri në përfundimin e kampanjës ‘Pije me dashni’ nga Jaffa Champion

Kanë mbetur vetëm edhe dy ditë, deri në përfundimin e kampanjës ‘Pije me dashni’ nga Jaffa Champion.
Brendi i njohur i shijes botërore, Jaffa Champion, në këtë kampanjë po vazhdon të dhurojë shumë shpërblime përmes kampanjës ‘Pije me dashni’, si: Pushime, darka dhe shumë befasi të tjera.

Kjo kampanjë po zhvillohet në Albi Mall, në katin e 3-të, gjegjësisht në këndin Jaffa Champion.

Kampanja do të jetë aktive deri me 14 Shkurt në Albi Mall dhe të gjithë të interesuarit, do të kenë mundësi që brenda këtyre ditëve të fitojnë udhëtime fantastike, darka dhe shumë shpërblime tjera.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...