23.2 C
Pec
E hënë, 2 Gusht, 2021

Edhe një foshnjë në mesin e gjashtë të lënduarve nga aksidenti i trenit me vetura në Pejë

Një aksident mes trenit dhe dy veturave ka ndodhur në Qyshk të Pejës. Se si erdhi deri tek aksidenti nuk dihet, ndërsa gjashtë të lënduarit u trajtuan në Spitalin e Pejës, dhe më pas u liruan.

Ndër të lënduarit ishin edhe një foshnjë, e cila u lëndua në hundë.

Policia e Pejës tha se po vazhdon hetimet./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...