15.2 C
Pec
E premte, 2 Qershor, 2023

Edhe sot, seanca ndaj Thaçit dhe të tjerëve mbahet në mënyrë private

Ka nisur edhe sot gjykimi ndaj katërshes së UÇK-së, Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit e Rexhep Selimit.

Si shumica e seancave, edhe kjo menjëherë ka kaluar në seancë private, duke mos dhënë shumë informata për dëshminë e dëshmitarit të katërt.

Kujtojmë se dje, mbrojtja e ish-kryekuvendarit, Kadri Veseli, e ka përfunduar marrjen në pyetje të dëshmitarit të katërt.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...