26.1 C
Pec
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Edi Rama e quan me shaka Xhavit Halitin “kriminel lufte”

Një darkë miqësore ka mbledhur mbrëmë disa personalitete nga Kosova dhe Shqipëria, përfshirë kryeministrin Edi Rama, si dhe deputetin e PDK-së, Xhavit Haliti.

Teksa Rama po prezantonte një nga një mysafirët, ai ftoi përpara kamerës edhe deputetin Haliti.

Dy miqtë e vjetër buzëqeshën kur Rama me shaka tha për Halitin, “kriminel lufte”.

Më poshtë video, nga minuta 02:05 sec:

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...