17.2 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Edi Rama vjen me surpriza për fushatë, zbulon “projektin” e ri

Fushata elektorale për zgjedhjet e 14 majit në 61 bashkitë e Shqipërisë po afron dhe kryeministri Edi Rama duket se do të vijë me “surpriza”.

Vetë kreu i qeverisë shqiptare përmes një postimi në rrjete sociale ka zbuluar se së shpejti do të vijë me një podkast të tijin, duke hapur kështu një tjetër dritare për të përçuar mesazhe te qytetarët.

Kjo duket si një tjetër lëvizje që kryeministri po mendon ta shfrytëzojë për fushatë elektorale./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...