2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Eintracht Frankfurt kualifikohet

Eintracht Frankfurti ka arritur të kualifikohet në gjysëm finale  të Ligës së Evropës,  pasi ka shënuar fitore ndaj Benfikës më rezultat 2-0, duke përmbysur këtu rezultatin e takimit të parë të cilin portugëzet e kishin fituar 4-2.

Në gjysëm finale janë kualifikuar edhe Arsenal, Chelsea dhe Valencia.

Rezultatet e takimeve janë këto:

Chelsea-Slavia 4-3

Napoli-Arsenal 0-1

Valencia- Villareal 2-0

Frankfurt- Benfica 2-0 /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...