12.9 C
Pec
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Ekskluzive: Rami Hadar zyrtarizohet nesër si trajner i Kosovës

Rami Hadar do të jetë trajneri i ri i kombëtares së Kosovës në basketboll.

Siç merrt vesh marrëveshja me të është arritur dhe do të zyrtarizohet nesër.

Hadar arriti vetëm disa muaj më parë në Kosovë, duke arritur të fitonte titullin me skuadrën e Pejës.

Peja e mposhti Trepçën në serinë e finaleve me rezultat 3-2./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...