8.9 C
Pec
E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Ekskluzive: Zbulohet identiteti i vrasësit të Liridona Murselit

Burime të Radio 1 bëjnë të ditur se autori i vrasjes së Liridona Murselit dyshohet të jetë Granit Plava.  Ai është prangosur nga Policia e Kosovës së bashku me Naimin, bashkëshortin e së ndjerës. Kujtomë se dorasi dhe Naimi janë bashkëfshatar.

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...