23.3 C
Pec
E diel, 7 Gusht, 2022

Elvana Gjata e Dhurata Dora publikojnë hitin “Gajde

Janë ndër këngëtaret shqiptare, më të dashura për publikun.

Artistet Elvana Gjata dhe Dhurata Dora, arrijnë të rrëmbejë një publik të tërë për vete me projektet muzikore, që shndërrohen në hite të jashtëzakonshme.

E dyshja sonte kanë sjellë bashkëpunimin e ri muzikor të titulluar “Gajde”.Hitit të tyre dyshja i kanë bashkangjitur edhe videoklipin, ku është përplot me ngjyra dhe sjellë atmosferë verore. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...