9 C
Pec
E premte, 7 Maj, 2021

Elvana Gjata publikon bashkëpunimin me motrën e saj, Migenën

Këngëtarja ka sjell një befasi për publikun.

Elvana Gjata ka publikuar një projekt të ri muzikor bashkë me motrën e saj.

Bashkëpunimi i tyre mban titullin ‘Vendi im’ i cili është realizuar nga Pirro Çako ndërsa producenti i këngës është Darko Dimitrov.

Kënga tashmë është publikuar në platforma sociale dhe menjëherë ka arritur të pëlqehet nga publiku.

Ndryshe, këto ditë Elvana lansojë edhe albumin e saj ‘Çelu’. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...