21.2 C
Pec
E hënë, 20 Shtator, 2021

Emrat e kandidatëve për deputet të LDK-së nga Istogu

Në mbledhjen e kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës- Dega në Istog, të kryesuar nga kryetari Haki Rugova u nominuan kandidat për Deputet nga Dega e Istogut.

Dega e LDK-së në Istog ka nominuar Ilir Ferati, Besart Dreshaj dhe Shkëmb Manaj.

Kujtojmë që zgjedhjet parlamentare do të mbahen më 14 shkurt./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...