15.9 C
Pec
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

Ende ka adhurues të flaktë të partive, qytetari bën tatuazh me akronimin LDK dhe emrin e kryetarit

Një qytetar ka bërë tatuazh akronimin “LDK” dhe emrin e kryetarit të saj, Lumir Abdixhiku. Ai tha se është pritur nga Abdixhiku në zyrën e tij në Prishtinë.

“Me kryetarin e LDK-se, kryeministrin e ardhshem te Kosoves z.Lumir Abdixhiku, sot ne zyren e tij ne Prishtine”, ka shkruar ai./Njeshi/

 

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...