3.8 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024

Era e fortë vështirëson lëvizjen në Lezhë-Milot, kamioni përmbyset në anë të urës

Përmbysja e kamionit në Lezhë-Milot

Era e fortë dhe bora e shkrirë kanë vështirësuar lëvizjet në superstradën Lezhë-Milot. Problematike është edhe lëvizja në aksin e vjetër Milot-Lezhë.

Për shkak të reshjeve dhe erës së fortë, një kamion është përmbysur në anë të urës./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...