17.4 C
Pec
E mërkurë, 6 Korrik, 2022

Era Istrefi është rikthyer fuqishëm

Pas një kohe të gjatë, Era Istrefi është rikthyer në tregun muzikor.

Ajo ka publikuar dy këngët e saj pas pauzës në muzikë dhe u pritën mjaft mirë.

“Bebe” dhe “TKRRKT”, janë dy projektet e fundit të këngëtares.

Era tashmë u është rikthyer edhe koncerteve.

Së fundi ajo ka performuar në një koncert në Gjermani, ku ka performuar hitet e saj.

Era ka ndezur të pranishmit me performancën e saj, shikoni videot në këtë link. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...