4.6 C
Pec
E hënë, 27 Nëntor, 2023

Era Istrefi sjell sekuenca nga videokënga e re

Ajo ka pasur një vit të jashtëzakonshëm vitin që lamë pas me koncerte dhe këngë të reja.

Bëhet fjalë për Era Istrefin, e cila ditë më parë ka udhëtuar përtej oqeanit Atlantik, gjegjësisht drejt SHBA-ve.

Këngëtarja jonë po qëndron në qytetin hollivudian të Los Angelesit për të xhiruar videon e këngës, “Selfish”, të cilin do ta sjell në bashkëpunim me Dimitri Vegasin.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...