17.4 C
Pec
E mërkurë, 6 Korrik, 2022

Era Istrefi vjen me këngën e re “TKRKT”

Një muaj pas suksesit të jashtëzakonshëm me “Bebe”, Era Istrefi ka prezantuar këngën e radhës.

Ajo ka publikuar, projektin e ri muzikor të quajtur “TKRKT”.

Siç shquhet për stilin e paraqitjet unike, këngëtarja edhe në këtë videoklip është shfaqur në formë të mrekullueshme.

Teksti dhe muzika e këngës është realizuar nga vet artistja, kurse për ‘beat’-in u kujdes Claydee dhe Paris Kalpos.

Videoja ndërkaq iu besua produksionit ‘Fati Media Group’, të cilët janë përkujdesur për çdo detaj.

Duhet vënë në fokus se ky është projekti i dytë i bërë nga Istrefi në menaxhimin e ‘Leaf Management’.

Besohet se edhe kjo këngë do të mirëpritet nga publiku e do të shndërrohet në një hit veror. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...