17.9 C
Pec
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

Erden Atiq betohet si kryetari i ri i Mitrovicës së Veriut

Erden Atiq ka kryer procedurën e betimit si kryetar i ri i Komunës Veriore të Mitrovicës.

Kryetari i Kuvendit Komunal të Mitrovicës, Nexhat Ugljani, kur ka hapur seancën ka konfirmuar se janë plotësuar të gjitha kushtet për procedurën e betimit.

Pas kësaj Atiq ka marrë fjalën dhe ka kryer betimin e tij si kryetar.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...