7 C
Pec
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Erëra të forta, pamje nga Podujeva dhe Fushë Kosova

Në vendin tonë janë paraqitur erëra të forta të cilat janë duke u përcjellë edhe me reshje bore.

Në disa video të publikuara në faqen zyrtare në Facebook të MeteoBallkan shihen erërat e forta në Podujevë dhe në Fushë Kosovë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...