20.8 C
Pec
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Erolld Belegu dhe Diola Dosti ndajnë pamje nga pushimet luksoze në Maldive

Të shumta kanë qenë pushimet për Erolld Belegun dhe Diola Dostin që kur çifti bënë publike lidhjen e tyre. Ata janë shumë aktivë në rrjetet sociale.

Destinacioni i radhës për çiftin janë Madivet.

Ata duket se po e shijojnë më së miri lidhjen e dashurisë duke ndarë edhe pamjet në rrjetet sociale./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...