17.2 C
Pec
E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Evis Kushi uron nxënësit dhe u kujton rregullat për vitin e ri shkollor (Video)

Tiranë – Një ditë para nisjes së vitit të ri shkollor ministrja e Arsimit Evis Kushi ka uruar nxënësit për një sezon sa më të mbarë. Ajo u kujton atyre se duhet të respektojnë masat anti-COVID. Kushi shprehet se zyra më shumë se e saj do jetë e të gjithëve atyre  që kanë shqetësime.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...