30.2 C
Pec
E martë, 5 Korrik, 2022

“Evropë, ku janë vizat”, deputetët e AAK-së me aksion në Kuvend

Deputetët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, kanë zhvilluar një aksion simbolik në lidhje me mungesën e liberalizimit të vizave për kosovarët.

“Evropë ku janë vizat” “Evropë deri kur më”, janë dy pankarta që deputetët e AAK-së, Pal Lekaj dhe Besnik Tahiri i vendosën në foltoren e Kuvendit.

E kryeparlamentari Konjufca tha se duhet të merret leje për këto aktivitete./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...