12.5 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

F1 2019: Shikoni "bolidët" e disa prej ekipeve

Skuadrat e Formula 1 kanë nisur prezentimet e makinave në prag të sezonit të ri.

Gara e parë zhvillohet me 17 Mars për Çmimin e Madh të Australisë.

Të gjitha makinat prezantohen bashk me line-up e pilotëve në muajin Shkurt.

Testet para-sezonale nisin me 18 dhe 26 Shkurt në Shtegun e Katalonisë në Barcelonë.

Këto janë disa prej makinave të zbuluara deri me 12 Shkurt.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...