2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Facebook, Instagram, dhe WhatsApp riaktivizohen

Facebook, Instagram dhe WhatsApp kanë rënë sot nga sistemi për disa orë në Kosovë dhe mbarë botën.

Facebook dhe Instagram ishin të pa qasshme, ndërsa edhe domeni kryesor Facebook.com nuk ishte i disponueshëm. Probleme të njejta kishte edhe aplikacioni  WhatsApp.

Përdoruesit e shërbimeve të kompanisë së Mark Zuckerberg kanë raportuar problemet në Twitter./Njeshi

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...