21.6 C
Pec
E hënë, 5 Qershor, 2023

Fajon në presidencë, pritet në takim nga Osmani

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani e ka pritur në takim zëvendëskryeministren dhe Ministren e Punëve të Jashtme të Sllovenisë, Tanja Fajon.

Mediet janë lejuar të marrin pamje vetëm para takimit. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...