10.2 C
Pec
E diel, 3 Dhjetor, 2023

Familja e policit të vrarë në veri hap të pamen, gruaja dhe tre fëmijët në gjendje të rëndë emocionale

Në familjen e policit të vrarë në veri, në fshatin Samadrexhë të Vushtrrisë kanë nisur vizitat e familjarëve për ngushëllime.

Familjarët e zyrtarit policor Afrim Bunjaku kanë hapur të pamen. Pranë shtëpisë së policit të rënë në detyrë po qëndrojnë Policia e Kosovës dhe autoambulanca, pasi gjendja emocionale e familjarëve të tij është jo e lehtë.

Polici i rënë në detyrë ka lënë prapa vetës gruan dhe tre fëmijë, ndërsa gjendja e tyre shëndetësore është jo e mirë aktualisht.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...