13.7 C
Pec
E martë, 27 Shkurt, 2024

FBK, sot fillon shitjen e biletave për takimin Kosova – Rumania

Federata e basketbollit të Kosovës, sot dhe nesër do të hapë pikën për shitjen e biletave për takimin parakulifikues, Kosovë – Rumani, të vlefshëm për Eurobasket 2021.

Sot prej orës 12.00 fillon shitja e biletave para Pallatit të Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë. Edhe nesër në të njejtin vend mund të sigurohen biletat për këtë përballje, dhe shitja fillon prej orës 11.00.

Çmimi i biletave do të jetë 2 Euro, ndërsa për zonën VIP, çmimi do të jetë 10 Euro.

Ballafaqimi Kosovë-Rumani, zhvillohet nesër në Pallatit të Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë duke filluar nga ora 20.30. Kjo ndeshje zhvillohet ne kuadër të parakualifikimeve të Grupit B për Eurobasket 2021.Njeshi.com

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...