13.1 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Federata e Boksit organizon turneun ndërkombëtar

Me datën 20 prill Fedratra e Boskit të Kosovës, organizon turneun ndërkombëtar memorial në boks “Daut Dauti”, që zhvillohet në palestrën e sporteve “Minatori” në Mitrovicë duke filluar nga ora 12.00.

Në këtë turne marrin pjesë boksier nga Shqipëria,Maqedonia, Mali I Zi dhe Kosova. Ndarjen e drejtësisë do ta bëjnë gjyqtarët Kosovarë Latif Demolli, Agim Shala, Agim Tahiraj, Safet Syla dhe Granit Qorri.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...