9.1 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Federata e notit të Kosovës, sot organizon ,,Kupën Pavarsia,,

Në pishinën e SH.F.M”ZENIT” në Prugovc,federata e notit të Kosovës, sot organizon garën”Kupa Pavarësia” për nderë të 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Gara është e organizuar për kategori të reja dhe do të marrin pjesë 12 klube me rreth 130 notues, në të dyja konkurcat.

Disciplinat garuese janë; Bretkocë, Krol, Delfin, Shpinë dhe Mix. Garat pritet të fillojnë prej orës 12.00.Njeshi.com

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...