16.1 C
Pec
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

Federata Sindikale e Sektorit Privat të Kosovës zhvillon konferencë lidhur me pakënaqësitë e mjekëve dhe teknikëve

Kryetari i Federatës Sindikale të Sektorit Privat të Kosovës, Jusuf Azemi, mban konferencë për medie lidhur me protestën dhe grevën e punëtorëve teknikë të spitalit “Isa Grezda” në Gjakovë.

Takimi zhvillohet në orën 10:00, në spitalin “Isa Grezda”, në Gjakovë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...