11.8 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Fëmijët që dikur ndërprenë intervistën e ekspertit të njohur, si duken tani shtatë vjet më vonë

Një ekspert i cili u bë një sensacion viral kur intervista e tij në BBC u “shkatërrua” nga dy fëmijët e tij të vegjël, ka shënuar 7 vjetorin e rritjes së tij të papritur në famë.

Analisti politik Robert E Kelly kishte folur rreth Koresë së Veriut në vitin 2017, kur vajza e tij atëherë katërvjeçare Marion hyri befas në dhomë me vëllain e saj të vogël James.

Pamjet, që ishin parë miliona herë në internet që atëherë, tregonin profesor Kelly – i cili është një profesor i shkencave politike në Universitetin Kombëtar Pusan në Korenë e Jugut – të kalonte dhe të injoronte kaosin pas tij ndërsa gruaja e tij Jung-a nxitoi në dhomë për të larguar fëmijët e tyre.

Dhe shtatë vjet më vonë, ai ka rishpërndarë videon dhe ka publikuar foto të reja të fëmijëve të tij që rriten shpejt për të shënuar këtë rast.

Ai gjithashtu ka publikuar foto të familjes duke festuar ditëlindjen e 11-të të Marion, së bashku me imazhet e tyre duke festuar Krishtlindjet dhe duke ecur pranë shtëpisë së tyre. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...