11.2 C
Pec
E shtunë, 25 Mars, 2023

Ferdonije Qerkezi nderohet me Medaljen Presidenciale në 15-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, i ka ndarë Medaljen Presidenciale Ferdonije Qerkezit, në nder të 15-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Medalja presidenciale i dhurohet asaj për sakrificën e jashtëzakonshme për betejën për drejtësi dhe zbardhjen e krimeve të kryera gjatë luftës në Kosovë në masakrat në Gjakovë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...