20.8 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Ferizaj: Kanos disa anëtarë të familjes e më pas e sulmon policin

Një qytetar në Ferizaj është arrestuar fillimisht për shkak të dyshimit se ka kanosur disa persona në familje.

Pasi policia kishte shkuar në vendin e ngjarjes, i njëjti e ka sulmuar njërin nga policët. Polici është detyruar të pranojë edhe trajtim mjekësor.

Njoftimi:

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka kanosur disa persona dhe po ashtu gjatë intervenimit e ka sulmuar fizikisht njërin nga zyrtarët policor i cili ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...