5.5 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Ferma VIP ekskluzivisht në NimiTV për diasporën shqiptare në Evropë falas

NimiTV, një nga platformat më të preferuara për përmbajtjen me kanale shqip, po sjellë një lajm të madh për diasporën shqiptare në Evropë.

Tani, të gjithë ata që janë të lidhur me kulturën dhe realitetin e tyre shqiptar, kanë mundësinë për të shikuar TV show më të ri “Ferma VIP” në NimiTV pa pagesë shtesë.

Me pjesëmarrës të njohur nga bota e artit, sportit dhe showbiz-it, ky TV show sjellë emocione, sfida dhe argëtim. Tani, nëpërmjet NimiTV diaspora shqiptare në Evropë ka mundësinë për të ndjekur aventurat dhe humorin e “Ferma VIP”.

Për tu abonuar në NimiTV, ju lutem vizitoni faqen zyrtare www.nimitv.com

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...