9 C
Pec
E premte, 7 Maj, 2021

Fero, Gorgy dhe Gent publikojnë këngën e re “Wumm wumm”

Reperët Gorgy, Gentdhe Fero kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Wumm wumm” mban titullin kjo këngë e cila tipike e zhanrit hip-hop.

Kënga është produkt i KanunStudio, ndërsa për ‘beat’-in është kujdesur M.O.B.

Ndërkohë, teksti i këngës është shkruar nga vet treshja interpretuese, në pjesët përkatëse të secilit.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin tre reperët vijnë me një performancë mjaft të egër, që i përshtatet tematikës së këngës.

Fero përndryshe ka qenë shumë aktiv me projekte të shumta muzikore gjatë këtyre muajve, të cilat janë pritur mirë nga fansat e tij. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...