25.6 C
Pec
E diel, 16 Qershor, 2024

Feronikeli ’74 – Prishtina e Re, sot luhet finalja e barazhit në futbollin kosovar

Skuadra e Feronikelit dhe ajo e Prishtinës së Re sonte luajnë kundër njëri-tjetrit finalen e madhe të barazhit.

Fituesi i këtij dueli do të bëjë gara në Superligën e Kosovës për sezonin e ri 2024/25, shkruan Indeksonline

Kjo ndeshje zhvillohet sot nga ora 15:00 dhe zhvillohet në stadiumin neutral në Klinë.

Kujtojmë që Feronikeli e mbylli sezonin e kaluar në pozitën e barazhit në Superligë, kurse Prishtina e Re e gjen vetën në finale pasi mposhti Dinamon e Ferizajt në play-off./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...