1.2 C
Pec
E martë, 30 Nëntor, 2021

FIFA publikon listën e lojtarëve të nominuar për çmimin “Lojtari më i mirë i vitit”

FIFA ka publikuar listën e të nominuarëve për çmimin e lojtarit më të mirë për vitin 2021.

Lojtarë të tillë si Lionel Messi, Robert Lewandowski dhe Jorginho janë favoritë për çmimin, me N’Golo Kante, Karim Benzema dhe Romelu Lukaku gjithashtu.

Ky çmim do të ndahet më 17 janar 2022.

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...