5.8 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Filipine: Tërmeti i fuqishëm derdh ujin e pishinës nga kulla (Video)

Një tërmet 6.3 ballë goditi në orën 09:11 Filipinet, në Azinë Juglindore.

Kamerat kanë regjistruar edhe momentin kur uji i pishinës në një prej kullave të larta të Manilës, kryeqytet i vendit, është dredhur si pasojë e lëkundjeve të forta.

Tërmeti në Filipine ka shkaktuar vdekjen e pesë personave dhe dhjetëra të tjerë kanë mbetur të lënduar. /Njeshi

https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=ftQXBGWplig
Loading…
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...