18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Fillojnë ballafaqimet e Ligës së Kampionëve ,ndeshja me interesante ;Manchester United – Paris Saint-Germain

Në program të garave të Ligës së Kampionëve të Europës në futboll sonte janë dy takime të një të tetës së finalës dhe do të ndeshën;Manchester United -Paris Saint-Germain dhe Roma – FC Porto.Të dy këto takime fillojnë prej orës 21.00 .Edhe garat e Europaligës në futboll fillojnë pjesën praverore të garave.Sonte zhvillohet përballja e parë e nje të gjashtëmbëdhjetës së finalës dhe do të ndeshën ;Fenerbahce – Zenit St. Petersburg.Ndeshja fillon prej orës 18.55 minuta.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...