22.5 C
Pec
E martë, 23 Korrik, 2024

Fillon ceremonia e parakalimit të FSK-së dhe Policisë së Kosovës

Ka nisur ceremonia e parakalimit të FSK-së dhe Policisë së Kosovës për nder të 25 vjetorit të çlirimit të Kosovës.

Aty merr pjesë Komandantja Supreme, presidentja Vjosa Osmani, dhe të tjerë liderë shtetërorë, e të ftuar të tjerë për të shënuar Ditën e Çlirimit. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...