13.6 C
Pec
E hënë, 5 Qershor, 2023

Fillon RAMAZANI – Ezani i IFTARIT dhe SYFYRIT çdo natë në ‘RADIO 1’

‘RADIO 1’, në respekt të Muajit të Madhërishëm Ramazan, nga (23 Mars 2023) për 30 ditë rresht do të bëjë transmetimit e Ezanit të IFTARIT dhe SYFYRIT në kohë reale, sipas Vaktisë së Ramazanit për Territorin e Republikës së Kosovës.

‘RADIO 1’ do njoftojë edhe për kohën e Syfyrit me programe të larmishme.

Ezanin mund ta ndiqni në valën 98.0 Fm, 97.0 Fm, iOS, Android dhe tek Njeshi.com kudo në botë.

Kjo hapësirë mbështetet nga Gjigandi i njohur Fabrika e biskotave dhe llokumeve ‘Sedefi’, dhe prodhuesi më i suksesshëm i ëmbëlsirave në vend ‘Family Agusholli Swets’

Syfyri i parë, i sontmi është në ora 03:55 minuta.

Agjërim të lehtë dhe të pranuar nga Zoti xh.sh./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...