13.1 C
Pec
E hënë, 2 Tetor, 2023

Fillon takimi i Kurtit me Borrellin dhe Lajçakun

Ka filluar takimi i kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, me Përfaqësuesin e Lartë të BE-së, Josep Borrell, si dhe të Dërguarin e Posaçëm të BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak.

Fotografia e përdorur në ballinë është prej takimeve të kaluara.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...