18.8 C
Pec
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

Finale drithëruese, Trepça – Peja në vazhdime

Po vazhdon drama në ndeshjen e pestë finale të play-offit.

Ndeshja mes Trepçës dhe Pejës ka shkuar në vazhdime, pasi nuk ka fitues pas katër çerekeve të kohës së rregullt.

Rezultati pas katër çerekeve lojë është i barabart 77-77.

Pejanët ishin afër fitimit të titullit, por në sekondat e fundit Amin Hot shënoi dy pikë dhe e dërgoi ndeshjen në vazhdime.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...