7.2 C
Pec
E shtunë, 1 Prill, 2023

Finalistët e eliminuar tërheqin çeket prej 10 mijë eurosh për secilin prej tyre

Tre ish konkurrentët e eliminuar finalistë, Vedat Bajrami, Juliana Nura, Artan Thaçi dhe Mbresa Hajrullahu kanë tërhequr çeket e tyre me vlere prej 10 mijë eurosh për secilin prej tyre.

Ky ishte çmimi i premtuar, për të cilin në një prej netëve Prime kishte vendosur ish konkurrenti tjetër BBVK-së, Andi Artani.

I gjendur pranë një zgjidhjeje të vështirë, Andi kishte zgjedhur që të gjithë finalistët të shpërblehen me nga 10 mijë euro nga çmimi i madh./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...