24.2 C
Pec
E shtunë, 19 Qershor, 2021

Fleksibiliteti ekstrem e bëri austriaken hit në internet

Stefanie Millinger nga Austria, u bë hit në mediat sociale. Instagrami i saj, është plot me foto dhe video që tregojnë se sa fleksibël është ajo.

28-vjeçarja austriake e përdredh trupin e saj në mënyra të paimagjinueshme, dhe ajo gjithashtu tregoi talentin e saj në versionin gjerman të shfaqjes Supertalent.

“Kryesisht kam reagime të ndryshme. Njerëzit ose komentojnë se gjërat që bëj janë budallaqe dhe rrezikojnë jetën time. Unë thjesht dua të tregoj atë që jam në gjendje të bëj”, tha Stefanie Metro

Ajo gjithashtu gjeti një mënyrë interesante për të mbushur gotën me çaj, dhe gjithashtu mësoi të pikturonte duke mbajtur furça me gishtërinjtë e saj. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...