12.9 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

Florian Kamberi shumë afër të bëhet me skuadër të re

Sulmuesi Florian Kamberi pritet që gjatë ditëve të mbetura të afatit kalimtar të janarit të transferohet te skuadra e Glasgow Rangers.

Kamberi 23-vjeçar pritet të largohet nga Hiberniani, pasi së fundi është kritikuar për formën e dobët, ndonëse e nisi mirë stinorin.

Kamberi ka shënuar dhjetë gola dhe ka asistuar gjashtë herë në 27 paraqitje në të gjitha garat për Hibernianin.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...