28.8 C
Pec
E diel, 21 Korrik, 2024

Fluks i lartë në doganën e Morinës, vetëm në 24-orëshin e fundit në këtë pikë kanë kaluar mbi 35 mijë persona

Numër i lartë udhëtarësh kanë kaluar përmes pikës kufitare të Morines, temperaturat e larta kanë bërë që shtetas të huaj dhe qytetarë të Kosovës të nisen drejt bregdetit shqiptar, ku mbetet destinacioni kryesor për pushime.

Vetëm në 24-orëshin e fundit në këtë pikë kanë kaluar mbi 35 mijë persona./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...