11.3 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024

Fluks në pikat kufitare, deri në 4 orë pritje në Merdarë e 3 orë te Dheu i Bardhë

Pritjet për të dalë nga Kosova në pikën kufitare në Merdarë vazhdojnë të jenë të gjata. Sipas përditësimit të fundit të Qendrës Kombëtare për Menaxhim Kufitar, kolona janë krijuar në Merdarë dhe pritjet aty shkojnë deri në 4 orë.

Fluks më të madh aktualisht ka edhe në pikëkalimin kufitar në Mutivodë ku pritjet shkojnë deri në dy orë dhe te Dheu i Bardhë deri në tri orë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...