8.1 C
Pec
E diel, 25 Shkurt, 2024

Forcimi i transparencës, Agjencia për Informim dhe Privatësi organizon konferencë

Agjencia për Informim dhe Privatësi (AIP), me rastin e Ditës Ndërkombëtare për Qasje Universale në Informacion, organizon konferencën me moton “Bashkë ta forcojmë transparencën”.

Marrin pjesë dhe Besim Kelmendi, u.d. i kryeprokurorit të Shtetit; Jetish Maloku, kryesues i Këshillit Prokurorial, duke filluar nga ora 09:30.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...