34.1 C
Pec
E diel, 14 Korrik, 2024

Formacionet Dortmund – Tottenham

Janë bërë publike formacionet e ndeshjes së sontme mes Borussia Dortmund dhe Tottenham Hotspur.

Ndeshja zhvillohet në kuadër të 1/16 të Ligës së Kampionëve. Ndeshjen e parë Tottenham e ka fituar me rezultat 3-0 dhe thuajse ka siguruar kualifikimin.

Të dy strategët do të nxjerrin në fushë formacionet 4-5-1.

Formacionet:

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...