3.2 C
Pec
E martë, 28 Nëntor, 2023

Formacionet Real Madrid – Ajax

Sonte zhvillohet derbi i Ligës së Kampionëve, Real Madrid – Ajax.

Ndeshja zhvillohet në Madrid dhe është kthyese. Ndeshjen e parë Reali e ka fituar me rezultat 2-1 dhe është në një përparësi të lehtë.

Reali do të ketë formacionin 4-3-3, kurse Ajaxi 4-2-1-3.

Formacionet:

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...